پشتیبانی

پرتال مشتریان

محصولات کاربردی


لوح چندرسانه ای


پشتیبـانـی

همکاران و نمایندگان

   شرکت شایگان سیستم برای سرعت بخشیدن به امور مشتریان و پشتیبانی کاربران در نقاط مختلف ایران دارای نمایندگی می باشد.
   اطلاعات بیشتر
پشتیبانی

شرکت شایگان سیستم علاوه بر ارائه محصولات خود همواره کاربران خود را مورد پشتیبانی قرار داده است. ارائه سرویسهای پشتیبانی در مدت زمان استفاده از برنامه در زمینه های حسابداری مالی، حسابداری انبار و یا ... می تواند به صورت مستقیم توسط کارشناسان شرکت انجام گیرد و یا از طریق نمایندگان و همکاران ما در نقاط مختلف صورت پذیرد .
روشهای مختلف ارائه خدمات پشتیبانی می تواند تماس تلفنی و یا ارسال مکتوب مشکلات و خواسته ها از طریق فکس و یا e-mail باشد. همچنین امکان ارسال فایلها و رفع مشکلات آن در شرکت نیز وجود دارد.
در صورت لزوم امکان اعزام کارشناس و بررسی و رفع اشکال در محل با هماهنگی قبلی پیش بینی شده است.  آموزش و بررسی خواسته های کاربران:

  خریداران نرم افزار می توانند در شرکت از آموزش های عمومی به صورت رایگان و سپس آموزش های تخصی با هزینه و یا به صورت قراردادی برخوردار شوند. همچنین همراه با بسته نرم افزاری، CD آموزشی و کتاب راهنما ارائه می گردد

  بررسی اشکالات کاربران:

  چنانچه در طول مدت استفاده از نرم افزار در فایل ها و محتویات آن مشکلاتی بروز کند، این مشکلات در اسرع وقت بررسی شده و در صورت امکان رفع اشکال در شرکت صورت می پذیرد.

  استفاده از امکان ثبت نام در سايت

  با خرید برنامه، امکان عضویت در سایت بوسیله ثبت نام کاربران و دریافت نام کاربری و رمز ورود وجود دارد تا در صورت لزوم فایل های جدید (build) برنامه های خریداری شده از طریق سایت دریافت گردد(download).

  پشتیبانی غیر حضوری:

  کاربران می توانند از طریق تلفن، فکس، پست الکترونیک، ارسال فایل و... خواسته ها و پرسش های خود را مطرح نموده تا مورد بررسی قرار گرفته و پاسخ داده شود.

  استفاده از فروم:

  کاربران می توانند برای طرح سوالات خود با ثبت نام در فروم از کارشناسان و همکاران شرکت و یا از تجربیات سایر کاربران استفاده نمایند. ورود به فروم ورود به فروم
ارسال سئوالات و پیشنهادات کاربران

   


  نام خانوادگی *  

   

  پست الکترونیکی *   

   

  نظر شما
  *  

   

  توجه کنید متن به حروف بزرگ و کوچک حساس نیست.

  لطفا کد را وارد کنید:*